Zaterdag 24 maart open training zitvolleybal

Na een eerste geslaagde open training in februari met VV Amsterdam Heren 1 is het komende zaterdag 24 maart tijd voor een vervolg. Om 15.15 uur zal in Sporthal Blauwwit wederom een open training georganiseerd worden voor iedereen die zitvolleybal een keer wil komen uitproberen. 

Na een eerste geslaagde open training in februari met VV Amsterdam Heren 1 is het komende zaterdag 24 maart tijd voor een vervolg. Om 15.15 uur zal in Sporthal Blauwwit wederom een open training georganiseerd worden voor iedereen die zitvolleybal een keer wil komen uitproberen. 

VV Amsterdam is, in samenwerking met KVA, bezig om zitvolleybal op te zetten in Amsterdam. Na een geslaagde open training in februari is het nu tijd voor een vervolg. Op zaterdag 24 maart zal er weer een open training plaatsvinden in Amsterdam. Om 15.15 uur ben je van harte welkom in sporthal Blauwwit om zitvolleybal uit te proberen. Wil je deze sport een keer uitproberen? Ervaar het zelf en kom gezellig mee doen. Ook als je geen beperking of blessure hebt ben je natuurlijk van harte welkom. 

De training is gratis, maar het is wel verplicht om je aan te melden.

  • Wanneer: zaterdag 24 maart
  • Hoe laat:15.15 – 17.00 uur
  • Waar: Sporthal Blauw-Wit, Joos Banckersweg 18A in Amsterdam

Om aan te melden of voor meer informatie over zitvolleybal kun je contact opnemen met Wout Werker via 06-21698176 of woutwerker@hotmail.com.

Comments are closed.

X