parallax background

Niveau: Derde divisie
Trainer(s): Lodewijk / Robèrt
Trainingstijden: Maandag 21.15u Blauw-Withal en
woensdag 19.30u Theophile de Bockzaal
TC: Julien

Stand

#TeamGPWV+-
1Team Imbema US DS 3936289852718
2Madjoe DS 1726218675514
3Limes DS 18252214794715
4AVV Keistad DS 210242021921912
5JPB/Dinto DS 28221916782727
6vv Jonas DS 1621188581512
7Zaanstad DS 28191718736773
8Rauw Brouwers Armixtos DS 28191618737752
9V.V.Ouderkerk DS 18171419723745
10VV Amsterdam DS 18151320672775
11Gemini S DS 1811923603765
12Spaarnestad DS 385528635803

Team

Naam Positie
HannaDiagonaal
TesseSpelverdeler
ShirleyMidden
MaschaLibero
LaraMidden
DenisePasser-loper
RubyPasser-loper
MaaikePasser-loper
IrisPasser-loper
RayanaliesSpelverdeler
MariagiuliaDiagonaal
FannyMidden

Programma

Dames 1
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
19 January 20:45V.V.Ouderkerk DS 1 - VV Amsterdam DS 1Bindelwijk in Ouderkerk aan de amstel
29 January 20:00VV Amsterdam DS 1 - Spaarnestad DS 3Blauwwit in Amsterdam
05 February 17:00Rauw Brouwers Armixtos DS 2 - VV Amsterdam DS 1Sportcentrum de Pijp in Amsterdam
12 February 19:00VV Amsterdam DS 1 - Zaanstad DS 2Blauwwit in Amsterdam
19 February 14:30AVV Keistad DS 2 - VV Amsterdam DS 1Sportcomplex Amerena in Amersfoort
26 February 15:00VV Amsterdam DS 1 - JPB/Dinto DS 2Blauwwit in Amsterdam
12 March 15:30VV Amsterdam DS 1 - Gemini S DS 1Blauwwit in Amsterdam
22 March 21:00VV Amsterdam DS 1 - Team Imbema US DS 3Wethouder Verheijhal in Amsterdam
26 March 14:00Madjoe DS 1 - VV Amsterdam DS 1De Drecht in Enkhuizen
02 April 19:00VV Amsterdam DS 1 - Limes DS 1Blauwwit in Amsterdam
08 April 21:15vv Jonas DS 1 - VV Amsterdam DS 1De Walvis in Beverwijk
X