parallax background

Niveau: Promotieklasse
Trainer(s): Ronald en Jasper
Trainingstijden: Maandag 21.15u Laan van Spartaan en woensdag 19.30u Blauw-Withal
TC: Julien

Stand

#TeamGPWV+-
1Compaen DS 2936299901717
2De Boemel DS 1935289877740
3Zaanstad DS 410352915990901
4MOVE DS 19262216849810
5VV Amsterdam DS 29252117834805
6SVU DS 18201716725729
7Wham Wham DS 18191617745715
8Spaarnestad DS 49171525816869
9Simokos DS 110161428817951
10vv Jonas DS 28151421713755
11Kids Aktief US DS 49151425755875
12VCH DS 186627622777

Team

Naam Positie
EefSpelverdeler
FennaSpelverdeler
JoyceDiagonaal
SanneMidden
NandaMidden
SaraMidden
Lotte K.Midden
Marieke H.Passer-loper
HildePasser-loper
KimPasser-loper
MarijkePasser-loper
AlissaLibero

Programma

Dames 2
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
22 January 17:15MOVE DS 1 - VV Amsterdam DS 2't Bolwerck in Edam
29 January 18:00VV Amsterdam DS 2 - Spaarnestad DS 4Blauwwit in Amsterdam
05 February 16:00Wham Wham DS 1 - VV Amsterdam DS 2De Opgang in Zwaag
12 February 17:00VV Amsterdam DS 2 - Zaanstad DS 4Blauwwit in Amsterdam
18 February 20:00Simokos DS 1 - VV Amsterdam DS 2De Flint in Bovenkarspel
02 March 19:45VV Amsterdam DS 2 - De Boemel DS 1Blauwwit in Amsterdam
12 March 13:30VV Amsterdam DS 2 - VCH DS 1Blauwwit in Amsterdam
22 March 21:00VV Amsterdam DS 2 - Kids Aktief US DS 4Wethouder Verheijhal in Amsterdam
26 March 18:00Compaen DS 2 - VV Amsterdam DS 2Oostzaan in Oostzaan
02 April 17:00VV Amsterdam DS 2 - SVU DS 1Blauwwit in Amsterdam
08 April 19:30vv Jonas DS 2 - VV Amsterdam DS 2De Walvis in Beverwijk
X