Jazeker! Ook dit jaar zullen wij het seizoen aftrappen met de inmiddels legendarische SUPERBOWL!

Na een zomer súper gezond leven en fanatiek sporten is iedereen natuurlijk he-le-maal ready voor de het nieuwe volleybalseizoen. Gaat al dat harde werken en het weerstaan van aanlokkelijke bbq’s en biertjes dit jaar eindelijk zijn vruchten afwerpen? We gaan erachter komen tijdens de Superbowl! Het moment voor een eerste krachtmeting en ideaal om weer een beetje wedstrijdritme op te doen.

Blok zaterdag 10 september vast in je agenda: dat is de dag dat het moet gebeuren. We zetten in op voldoende aanmeldingen om een lekker oefentoernooi op te kunnen zetten, dus geef je team op en zorg ervoor dat alle VVA teams als raketten uit de startblokken schieten in het nieuwe seizoen!

O en misschien nog wel het beste nieuws: we sluiten het toernooi af met een bbq en feest! Extra verdient, na al die bbq’s en biertjes die je van het zomer al hebt moeten afslaan om fit te blijven 😉

WAT – Superbowl: toernooi, feest en bbq
WANNEER? – Zaterdag 10 september
WAAR – BlauwWit Amsterdam West
WIE – alls teams binnen VVA

MELD JE TEAM HIER AAN

Tot de tiende !

Comments are closed.

X