Ben jij net naar Amsterdam verhuisd en op zoek naar een nieuwe thuisvereniging? Net in Amsterdam komen studeren en wil je zorgen dat de biertjes niet te veel aantikken? Heb je een tijdje niet gevolleybald en wil je weer rustig aan beginnen?

De leukste volleybalvereniging van Amsterdam zoekt op alle vlakken nieuwe spelers en speelsters. Lijkt het je leuk een keer mee te komen trainen? Meld je aan via dit formulier en wij hopen je snel bij ons in de sporthal te zien!

Waar zijn we naar op zoek?

Dames hoog: 3e divisie t/m 1e klasse Posities: alle posities op pl na
Dames midden: 2e en 3e klasse Posities: sv, mid, pl
Dames laag: 4e t/m 6e klasse Posities: sv, mid, pl
Heren 1: 2e divisie Posities: sv, mid, pl
Heren hoog: 3e divisie t/m 1e klasse Posities: pl, libero, dia
Heren laag: 2e t/m 5e klasse Posities:alle posities