Van 14 mei tot en met 6 juni is er een aangepast trainingsrooster voor de selectietrainingen voor volgend seizoen

  • Maandag 7 mei laatste reguliere trainingen
  • Woensdag 9 mei laatste reguliere trainingen
  • Donderdag 10 mei geen training (Hemelvaartsdag)
maandag 14 mei Blauwwit
  Veld 1   Veld 2  
16:30 - 18:00 CMV 3/4   Sara, Britt, Bill, Julia, Steffi   
18:00 - 19:30 VVA 3 Eva (D3) VVA 5/6 Steffi (D6)
19:30 - 21:15 D3/4 Justus + Wout/Edwin D3/4 Justus + Wout/Edwin
21:15 - 23:00 D1/2 Unice + Justus D1/2 Unice + Justus
         
  Veld 3   Veld 4  
16:30 - 18:00 CMV 3/4        Sara, Britt, Bill, Julia, Steffi  
18:00 - 19:30 MC1 Sanne/Tessa (D1) MB1 Emiel / Jeroen
19:30 - 21:15 H2 Maaike H1 Thomas
21:15 - 23:00 H6 Frans H4 Gert-Jan
         
woensdag 16 mei - Laan van Spartaan    
  Veld 1   Veld 2  
18:00 - 19:30 VVA 5 Noura (D6) MC1 Ruby (D2)
         
  Veld 3      
18:00 - 19:30 CMV niv3/4 Sara / Britt (MB1)    
         
woensdag 16 mei Blauwwit    
  Veld 1   Veld 2  
19:30 - 21:15 D1/2 Unice + Lodewijk D1/2 Unice + Lodewijk
21:15 - 23:00 H2/3 Maaike + D1-4 H2/3 Maaike + D1-4
         
  Veld 3   Veld 4  
19:30 - 21:15 D3/4 Sander + Harald D3/4 Sander + Harald
21:15 - 23:00 H1 Thomas H1 Thomas
         
donderdag 17 mei - Laan van Spartaan    
  Veld 1      
16:30 - 18:00 CMV niv4 Henk    
18:00 - 19:30 VVA 3 Charles    
         
maandag 21 mei geen trainingen, 2e Pinksterdag   
         
woensdag 23 mei Blauwwit    
  Veld 1   Veld 2  
18:00 - 19:30 CMV niv3/4 Sara / Britt (MB1) VVA 5 Noura (D6)
19:30 - 21:15 D1/2 Unice + Guido D1/2 Unice + Guido
21:15 - 23:00 D3/4 Sander + David D3/4 Sander + David
         
  Veld 3   Veld 4  
18:00 - 19:30 MC1 Ruby (D2) Inloop Steffi (D6) / Nikee (D2)
19:30 - 21:15 H2/3 Thomas + D3/4 H2/3 Thomas + D3/4
21:15 - 23:00 H1 Thomas H1 Thomas
         
donderdag 24 mei - Laan van Spartaan    
  Veld 1      
16:30 - 18:00 CMV niv4 Henk    
18:00 - 19:30 VVA 3 Charles    
         
maandag 28 mei - Blauwwit    
  Veld 1   Veld 2  
16:30 - 18:00 CMV 3/4   Sara, Britt, Bill, Julia, Steffi   
18:00 - 19:30 VVA 3 Eva (D3) VVA 5/6 Steffi (D6)
         
  Veld 3   Veld 4  
16:30 - 18:00 CMV 3/4        Sara, Britt, Bill, Julia, Steffi  
18:00 - 19:30 MC1 Sanne/Tessa (D1) MB1 Emiel / Jeroen
         
woensdag 30 mei Blauwwit    
  Veld 1   Veld 2  
18:00 - 19:30 CMV niv3/4 Sara / Britt (MB1) VVA 5 Noura (D6)
19:30 - 21:15 Zitvolleybal   
21:15 - 23:00 D3/4 David + Harald D3/4 David + Harald
         
  Veld 3   Veld 4  
18:00 - 19:30 MC1 Ruby (D2) Inloop Steffi (D6) / Nikee (D2)
19:30 - 21:15 H2/3 Maaike + D1-4 H2/3 Maaike + D1-4
21:15 - 23:00 D1/2 Lodewijk + Dirk D1/2 Lodewijk + Dirk
         
donderdag 31 mei - Laan van Spartaan    
  Veld 1      
16:30 - 18:00 CMV niv4 Henk    
18:00 - 19:30 VVA 3 Charles    
         
woensdag 6 juni Blauwwit    
  Veld 1   Veld 2  
19:30 - 21:15        
21:15 - 23:00 D3/4 Sander + David D3/4 Sander + David
         
  Veld 3   Veld 4  
19:30 - 21:15 H2/3 Maaike + D1-4 H2/3 Maaike + D1-4
21:15 - 23:00 D1/2 Lodewijk + Harald D1/2 Lodewijk + Harald