Afgelopen maanden is de Paralympische vorm van volleybal een aantal keer te zien geweest binnen VV Amsterdam; Heren 1 kreeg een clinic zitvolleybal en er hebben 2 open trainingen plaatsgevonden. Het volleybalseizoen zit er inmiddels op, maar er vindt nog een bijzondere open training plaats binnen onze vereniging.

De Nederlandse zitvolleybalheren komen namelijk naar Amsterdam. Op 30 mei kan je zelf zitvolleybal uitproberen tijdens de open training van 19.30 – 21.15 uur in de Blauwwit-hal, onder leiding van Paralympisch bondscoach Hans Mater. Op het veld ernaast trainen de Nederlandse zitvolleybalmannen. De heren bereiden zich voor op het WK in eigen land en krijgen bij ons de mogelijkheid om een extra trainingsmoment in te plannen. In ruil daarvoor zal Hans op het andere veld een kleine clinic begeleiden. Wil jij zitvolleybal een keer uitproberen of wil je de Nederlandse mannen in actie zien? Stuur even een berichtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en kom op 30 mei naar de Blauwwit-hal.