Nieuwe VVA Toto ronde begonnen

 Het nieuwe jaar is gestart en de eerste VVA Toto ronde van dit nieuwe jaar op het programma!

Beste Toto lefhebbers! Het nieuwe jaar is gestart en aanstaande zaterdag staat de eerste ronde van dit nieuwe jaar op het programma: www.vvamsterdam.nl/toto 

Uiteraard tellen de punten behaald in het eerste deel van dit seizoen door, maar vergeet niet dat we -parallel aan die overall competitie- allen met een schone lei beginnen aan de jacht op de periodetitel voor de tweede helft van het seizoen! Bovendien zullen er (zoals gebruikelijk) elke ronde winnaars bekend worden gemaakt door hen in een bijpassend digitaal zonnetje te zetten. Dat maakt deze Toto gelijk uniek: als je wint word je er geen stuiver rijker van…

Kortom: zet je beste voorspel-beentje voor en laat zien dat jij de ware koning(in) Toto bent. Om er lekker in te komen zijn er deze ronde slechts 6 potjes. Veel succes beste koningen en koninginnen!

De Toto commissie

Comments are closed.

X