Scheidsrechtersindeling 2017/2018 is klaar!

Vanaf heden is de scheidsrechtersindeling voor de 1e tot en met de 6e klasse gereed. Bekijk hier de indeling. 

Vanaf heden is de scheidsrechtersindeling voor de 1e tot en met de 6e klasse gereed. Bekijk hier de indeling. Elk team heeft al een overzicht van de te fluiten wedstrijden per mail ontvangen, deze zijn ook terug te vinden in het schema. Selecteer na het openen je team in de rechterbovenhoek en alle wedstrijden die door jouw team gefloten gaan worden verschijnen in beeld.

De indeling loopt door tot januari 2018, de eerste helft van het speeljaar. De eerste thuiswedstrijden starten op 8 september, dus vanaf die dag wordt er door VVA-leden gefloten. Kijk tijdig wanneer je staat ingedeeld en alvast veel succes en fluitplezier gewenst! 

Wist je dat…

…tijdens de eerste inschrijfdag al op bijna de helft van de wedstrijden is ingetekend?
…na drie dagen inschrijving er op 70% van de wedstrijden is ingeschreven?
…na die drie dagen nog maar weinig belangstelling over is?
…er in totaal 24 (van de 78) wedstrijden overgebleven zijn om in te delen?
…dat niet de meest populaire dagen/tijden zijn?
…het schema nu vast ligt, elk team voor de eigen beurten verantwoordelijk is en dat ruilen mag?
…tijdens alle wedstrijden het DWF wordt gebruikt?

Comments are closed.

X