Digitaal Wedstrijd Formulier vanaf seizoen 2017-2018

Vanaf september 2017 stappen we helemaal over op het Digitaal Wedstrijd Formulier. De uitslagen van alle wedstrijden worden met ingang van dit seizoen allemaal digitaal verwerkt. Lees hier de handleiding waarin voor iedere gebruiker, stap voor stap, wordt toegelicht hoe het werkt. 
 
Vanaf september 2017 stappen we helemaal over op het Digitaal Wedstrijd Formulier. De uitslagen van alle wedstrijden worden met ingang van dit seizoen allemaal digitaal verwerkt. Lees hier de handleiding waarin voor iedere gebruiker, stap voor stap, wordt toegelicht hoe het werkt. Voor alle scheidsrechters en aanvoerders is het dus van belang te weten hoe het DWF werkt. Het DWF kan gebruikt worden op smartphones, tablets, laptops en PC’s.
 
Je kunt alvast oefenen op de demo versie van het formulier via deze link. De meest gestelde vragen worden beantwoord in de FAQ’s op de website van de Nevobo. 
 

Comments are closed.

X