Zie hierbij de voorlopige teamindeling 2018 - 2019

Dames 1 - 3e divisie     Dames 2 - promotieklasse 
1 Alessandra    1 Josha
2 Aniek   2 Joyce
3 Bettine   3 Maartje
4 Gamze   4 Marlien
5 Hallisa   5 Mascha
6 Lidwien   6 Nanda
7 Lotte   7 Nikky
8 Maaike   8 Nikee
9 Ruby   9 Noortje B
10 Seline   10 Rosa
11 Tessa   11 Sanne
12     12 Wyke
      meetr Daphne
      meetr Leonie
      meetr Mechtelt
         
Dames 3 - 1e klasse    Dames 4 - 1e klasse 
1 Dayah   1 Danah
2 Ellen   2 Ike
3 Eva   3 Jenne
4 Femke   4 Karin
5 Iris   5 Kim
6 Lianne   6 Laura
7 Marije   7 Marieke
8 Nadia   8 Marleen
9 Noortje M   9 Mirjam
10 Sabien   10 Pien
11 Tara   11 Tamara
12     12 Unice
         
Dames 5 - 2e klasse JC    Dames 6 - 2e klasse HJC 
1 Andie   1 Albertine
2 Anne   2 Anke
3 Isabelle   3 Dieuwke
4 Lara   4 Joanna
5 Lenneke   5 Judith
6 Lindsey   6 Karlijn
7 Loes   7 Machteld
8 Moniek   8 Marieke
9 Nina   9 Marie-Anne
10 Noura   10 Marije
11 Steffi   11 Marjolein
12 Wendy   12 nwe aanmelding
Meetr Jojanne      
         
Dames 7 - 4e klasse    Dames 8 - 4e klasse 
1 Ankie   1 Bo
2 Goisa   2 Hannah
3 Ilona   3 Iris
4 Irene   4 Laura
5 Jolanda   5 Lieke
6 Linda   6 Michelle
7 Marjoleine   7 Sarah
8 Paula   8 Syske
9 Wilma   9 Ula
10 nwe aanmelding   10 nwe aanmelding
11 nwe aanmelding   11 nwe aanmelding
12 nwe aanmelding   12 nwe aanmelding
         
Dames 9 - 6e klasse      
1 Barbara      
2 Fleur      
3 Jikke      
4 Lillian      
5 Manon      
6 Marieta      
7 Milou      
8 Miriam      
9 Tosca      
10 Yvonne      
11 nwe aanmelding      
12 nwe aanmelding      
         
Heren 1 - 2e divisie    Heren 2 - Promotieklasse 
1 Alexis   1 Christiaan
2 Guido   2 Dirk
3 Harm   3 DirkJan
4 Jesse   4 Erwin
5 Noyan   5 Frans
6 Quincy   6 Jeremy
7 Ronald   7 Kjeld
8 Ruben   8 Lodewijk
9 Theo   9 Robin*
10 Thomas   10 Stijn
11 Ward   11 Tim
12     12  
      meetr Maurice
      meetr Wouter
      meetr Jacques
         
Heren 3 - 1e klasse    Heren 4 - 1e klasse 
1 Borsjan   1 Andreas
2 Harald   2 Anton
3 Dauriard   3 Bert
4 Ruud   4 Hessel
5 Chris   5 Joab
6 Robert   6 Joah
7 Jeroen   7 Marcus
8 Sander   8 Michal
9 Julien   9 Peter
10 David   10 Serge
11 Jan-Hendrik   11 Valentijn
12 Tom   12  
meetr Thomas   meetr Luc
meetr Fester   meetr Erik
      meetr Rene
         
Heren 5 - 1e klasse    Heren 6 - 3e klasse 
1 Anton   1 Arjan
2 Dennis   2 Damien
3 Edwin   3 Frank
4 Florian   4 Joost
5 Harmen   5 Lieuwe
6 Jonne   6 Mariusz
7 Joost   7 Martin
8 Koen K   8 Pyotr (Peet)
9 Koen P   9 Redmar
10 Peter   10 nwe aanmelding
11 Steven   11  
12 Wout   12  
13 Wouter      
         
Heren 7 - 4e klasse       
1 Alan      
2 Bob      
3 Clemens      
4 Dodi (Vicky)      
5 Hans      
6 Jan      
7 Rob      
8 Servaes      
9 Stephan      
10 Timon      
11        
12